محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت

عنوان کاربر
    مدیر کل سایت 
    تشکر کرده
    7411  
    تشکر شده
    80722  

موضوع پست:  Re: ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

نقل قولleonii نوشته است:
    سلام
    آقا یه فکری به حال این سرعت دانلود بکنید
    من هنوز دارم به خاطر سرعت پایین دانلود عذاب میکشم
    واقعا حیفه که سایت به این خوبی یه همچین مشکلی داشته باشه
    خواهشا یه کاری بکنید
    ممنون

سلام
    دوست گرامی شما در

عضویت  / ورود
    2 بار مشکل رو مطرح کردید و از سمت 3 نفر (2 نفر پرسنل و 1 نفر از کاربران محترم) پاسخ گرفتید
    مشخص نیست که چرا بدون توجه به پاسخ های این عزیزان دوباره این سوال رو در جای دیگری مطرح می کنید ...!
    پاسخ جدید و متفاوتی درکار نیست

موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب MM-Fire تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, mamad092, opeth1h, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.54%

تبليغات تبليغات

2. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    1  

موضوع پست:  Re: ..:: تاپیک نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران ::.. (تاپیک ثابت)

با عرض سلام

یه پیشنهادی دارم راجع به قالب سایت اصلی

این قالب یه خرده قدیمیه و امکاناتش در حد صفر هستش! یعنی کاربر فقط میتونه دانلود کنه همین و تمام! نه میتونه رای بده نه نظر و و و بنظرم وقت خوبیه که یه تنوعی بدین به سایت

نظرم اینه که قالب رو شبیه سایت سوتکا (sootka . com) تغییر بدین. چون امکانات این سایت واقعا عالیه. خود کاربران میتونن صفحه رو ویرایش و اضافه کنن اینطوری اطلاعات فیلم ها و عوامل بیشتر میشه.
    ضمنا برخی امکاناتی تو سایت icheckmovies هستن رو هم اگه اضافه بشه خوبه

اگه اینای که گفتم امکان پذیر نیست
    موارد زیر رو حتما در نظر بگیرید:

۱. پروفایل کاربر، امکان نمره دهی و نوشتن دیدگاه
    ۲. نمرات روتن توماتوز، متاکریتیک و ای ام دی بی رو عددی بنویسین (کلا نمرات imdb بردارین)

با تشکر از سایت خوبتون
    برای نویسنده این مطلب MiladRedRed تشکر کننده ها: araz69
    رتبه: 0.14%

تبليغات تبليغات

3. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    1  
    تشکر شده
    1  

با سلام

لطفا دوبله سریال شرلوک  و  خانه پوشالی هم بذارین
    .    سریالها با کیفیت 720p هم سریعتر آپلود کنید  .  1 فکری هم برای زیر نویسهای که مچ نیست کنید .

با تشکر

تبليغات تبليغات

4. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    290  
    تشکر شده
    86  

سلام و خسته نباشید
    سریال apple Tree Yard 720p فایل صفر مگابایته.
    لطفا پیگیری بفرمایید.
    با تشکر.

تبليغات تبليغات

5. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    1  
    تشکر شده
    1  

با عرض سلام

عقلا سریال های مثل frequency  و the blacklist  و غیره  کیفیت  720HD بذارین که زیر نویسش از سایت دیگه برداریم  720 web dl دانلود کردم اصلا مچ نیست

از این سایت که آرشیو خوبی داره بعیده 1 زیر نویس نتونه بذاره که هماهنگ باشه  

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مدیر بخش زیرنویس
    مدیر بخش زیرنویس

عنوان کاربر
    مدیر بخش زیرنویس 
    تشکر کرده
    9293  
    تشکر شده
    27973  

نقل قولfarmanian نوشته است:
    با عرض سلام

عقلا سریال های مثل frequency  و the blacklist  و غیره  کیفیت  720HD بذارین که زیر نویسش از سایت دیگه برداریم  720 web dl دانلود کردم اصلا مچ نیست

از این سایت که آرشیو خوبی داره بعیده 1 زیر نویس نتونه بذاره که هماهنگ باشه  

دوست گرامی ، کیفیت که نمیتواند فدای زیرنویس شود.
    تنها زیرنویس فارسی موجود از سریال frequency بر روی سرور قرار گرفته است.
    سریال لیست سیاه نیز دارای ترجمه اختصاصیست و همان ترجمه بر روی سرور قرار گرفته است. ( جهت دریافت زیرنویس مرتبط دیگر به سایت های مرجع زیرنویس فارسی مراجعه کنید)
    برای نویسنده این مطلب sweetman تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, TiTaN, mamad092, Mr.Pr, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.68%
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ارزو کن ان اتفاق قشنگ بیفتد
    رویا ببارد دختران برقصند قند باشد بوسه باشد
    خدا بخندد به خاطر ما ....
    ما که کاری نکرده ایم!
    -----------------------------------------------------

مي گويند آلفرد هيچكاك، استاد بزرگ سينما و متخصص هنر ترساندن مردم، در حال رانندگي در جاده هاي سوئيس بود كه ناگهان از پنجره ماشين به بيرون اشاره كرد و گفت : اين ترسناك ترين منظره ايست كه تا حالا ديده ام " و امتداد اشاره او، كشيشي بود كه دست بر شانه پسرك خردسالي نهاده بود و با او صحبت ميكرد. هيچكاك از پنجره ماشين به بيرون خم شد و فرياد زد : فرار كن پسر جان ! زندگي ات را نجات بده

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    9  
    تشکر شده
    3  

سلام. نمیدونم جاش کجاس ولی یه سالی هست جاهای مختلف اینو میگم اگر هم جوابی دادین متاسفانه ندیدم. لطفا به فکر فیلم و سریال 4k باشید! تو سال 2017 هستیم و هنوز 480 میذارید ولی خبری از 4k نیست. هر چقدر هم کم ولی باز از هیچی بهتره لطفا از این به بعد مهم ها رو حداقل بذارید. دیگه خیلیا تلوزیون 4k دارن یا دیگه حداقلش گوشی و تبلت qhd. ممنون.

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    5  
    تشکر شده
    18  

سلام
    توی بخش سریال ها این امکان را قرار بدید که بشه تمام یک فصل را به صورت یک جا هم دانلود کرد.
    الان سریال هایی که ۵-۶ فصل دارند برای دانلود کردن تک تک اپیزودها باید روی هر کدومشون کلیک کرد.
    اما اگر برای هر فصل یک لینک دانلود کامل بگذارید کار خیلی راحت تر می شه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب cyrusk تشکر کننده ها: araz69

من با افتخار، یک بدنسازم
    عضویت  / ورود
    www.tamrino.ir

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

مسئول بخش موسیقی متن
    مسئول بخش موسیقی متن

عنوان کاربر
    مسئول بخش موسیقی متن 
    تشکر کرده
    15897  
    تشکر شده
    11462  

نقل قولcyrusk نوشته است:
    سلام
    توی بخش سریال ها این امکان را قرار بدید که بشه تمام یک فصل را به صورت یک جا هم دانلود کرد.
    الان سریال هایی که ۵-۶ فصل دارند برای دانلود کردن تک تک اپیزودها باید روی هر کدومشون کلیک کرد.
    عضویت  / ورود

سلام
    دوست عزیز این کار اصلا عقلانی نیست.چون که اگه یه موقع دانلود دچار مشکل بشه شما مجبورید دوباره کل حجم رو دانلود کنید.
    برای دانلود کلی فصل لازم نیست بر روی تک تک اپیزود ها کلیک کنید.از صفحه ی زیر می تونید متوجه بشید که چه طوری می شه کلی دانلود کرد.
    http://imovie-dl.org/page/vip-how-to-download/
    در قسمت پایین این صفحه می تونید ببینید چه طوری باید مشخصات اکانتتون رو توی IDM وارد کنید.بعد از این که ای کار رو انجام دادید در صفحه ی دانلود فصل یک سریال کلیک راست کنید رو بخش سفید و گزینه ی Download All links with idm رو بزنید.
    برای نویسنده این مطلب Sepehr_Ai تشکر کننده ها: 2 ashly_1986, mamad092
    رتبه: 0.27%
    =========================================
    .
    عضویت  / ورود
    .

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    5  
    تشکر شده
    18  

نقل قولSepehr_Ai نوشته است:
    نقل قولcyrusk نوشته است:
    سلام
    عضویت  / ورود

سلام
    دوست عزیز این کار اصلا عقلانی نیست.چون که اگه یه موقع دانلود دچار مشکل بشه شما مجبورید دوباره کل حجم رو دانلود کنید.
    برای دانلود کلی فصل لازم نیست بر روی تک تک اپیزود ها کلیک کنید.از صفحه ی زیر می تونید متوجه بشید که چه طوری می شه کلی دانلود کرد.
    http://imovie-dl.org/page/vip-how-to-download/
    در قسمت پایین این صفحه می تونید ببینید چه طوری باید مشخصات اکانتتون رو توی IDM وارد کنید.بعد از این که ای کار رو انجام دادید در صفحه ی دانلود فصل یک سریال کلیک راست کنید رو بخش سفید و گزینه ی Download All links with idm رو بزنید.

سپاس بسیار
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب cyrusk تشکر کننده ها: Sepehr_Ai

من با افتخار، یک بدنسازم
    عضویت  / ورود
    www.tamrino.ir

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    15  
    تشکر شده
    73  

سلام
    من خیلی وقته کاربر این سایتم ی پیشنهاد و درخواست داشتم

الان شما یه مرجع حدودا کاملی دارین میشین برای دانلود و باعث شدین کسایی مثل خود من که سالها از لیچ استفاده میکردیم دیگه طرفش نریم. به اینخاطر خواهشی که دارم اینه که اولا به فکر اینکه یه فیلم یا شویی زیرنویس داره یا نداره نباشین برای اپلود به فکر کامل کردن ارشیو باشین و یکی دیگه اینکه لازم نیست هر برنامه ایی رو از سیزن اول بزارین. منظورم سریالها نیستن اونا که باید از اول باشن منظورم برنامه های تلویزیونی هستن مثل saturday night live که از دهه ی 70 در حاله پخشه و حدوده 40 سیزین داره که برنامه اینترتیمنت تلویزیونی هست و مثل سریالها سیزنهاش مزتبط نیستن که شما برای اپلود بخواین از سیزن 1 که بزارین. که مطمعنم دلیل نگذاشتن اینجور برنامه ها توی سایت اینه که میگین 42 سیزنه ولی اینجور شو ها حتی هر سیزن بیشتر عواملش هم عوض میشن و درباره مساعل روزانه س اصلا حتی اگرم باشه گسی دوست نداره سیزنهای حتی پارسال رو ببینه. میدونم که حتما قبلا درخواست این برنامه ها رو داشتین ولی بخاطر زیاد بودن سیزن ها و نداشتن زیرنویس نمیزارین

خلاصه خواهشی که داشتم این بود که از همین سیزنهای جدید شروع کنین لازم نیس حتی مال سال گدشته هم بزارین چون باور کنین میدونم که کاربرایی مثل من دوباره تو سایت هستن که بخاطر کامل بودن سایت دیگه لیچ نمیگیرن. خواهشا بزارین که فقط بخاطر این برنامه نریم لیچ بگیریم از همینجا دانلودش کنیم

http://www.imdb.com/title/tt0072562/?ref_=nv_sr_1

بازم ممنون. فقط ممنون میشم اگه جواب رو بگیرم که بدونم منتظر بمونم یا اینکه لیچ بگیرم.
    موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب alexiv تشکر کننده ها: 2 Heisen8erg, Mr.Pr
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    40578  
    تشکر شده
    69413  

نقل قولalexiv نوشته است:
    سلام

الان شما یه مرجع حدودا کاملی دارین میشین برای دانلود و باعث شدین کسایی مثل خود من که سالها از لیچ استفاده میکردیم دیگه طرفش نریم. به اینخاطر خواهشی که دارم اینه که اولا به فکر اینکه یه فیلم یا شویی زیرنویس داره یا نداره نباشین برای اپلود به فکر کامل کردن ارشیو باشین و یکی دیگه اینکه لازم نیست هر برنامه ایی رو از سیزن اول بزارین. منظورم سریالها نیستن اونا که باید از اول باشن منظورم برنامه های تلویزیونی هستن مثل saturday night live که از دهه ی 70 در حاله پخشه و حدوده 40 سیزین داره که برنامه اینترتیمنت تلویزیونی هست و مثل سریالها سیزنهاش مزتبط نیستن که شما برای اپلود بخواین از سیزن 1 که بزارین. که مطمعنم دلیل نگذاشتن اینجور برنامه ها توی سایت اینه که میگین 42 سیزنه ولی اینجور شو ها حتی هر سیزن بیشتر عواملش هم عوض میشن و درباره مساعل روزانه س اصلا حتی اگرم باشه گسی دوست نداره سیزنهای حتی پارسال رو ببینه. میدونم که حتما قبلا درخواست این برنامه ها رو داشتین ولی بخاطر زیاد بودن سیزن ها و نداشتن زیرنویس نمیزارین

خلاصه خواهشی که داشتم این بود که از همین سیزنهای جدید شروع کنین لازم نیس حتی مال سال گدشته هم بزارین چون باور کنین میدونم که کاربرایی مثل من دوباره تو سایت هستن که بخاطر کامل بودن سایت دیگه لیچ نمیگیرن. خواهشا بزارین که فقط بخاطر این برنامه نریم لیچ بگیریم از همینجا دانلودش کنیم

بازم ممنون. فقط ممنون میشم اگه جواب رو بگیرم که بدونم منتظر بمونم یا اینکه لیچ بگیرم.
    موفق باشید

سلام ... فکر میکنم داستان این پست شما منتهای تشکر و لینچ و اینجور مسائل یه درخواست تی وی شو و برنامه ی تلویزیونی هست پس چرا جایی که برای اینجور درخواستها ایجاد شده درخواست نمیدید !؟ خیلی مشخص و معلوم گوشه سمت راست سایت برای شما کاربران خیلی قدیمی یه آپشنی گذاشتیم به اسم درخواست فیلم و سریال که لینک IMDB میدید و میبینید که توی لیست هست یا نیست یا اگر کسی درخواست داده در چه پروسه ای ... خیلی بی سر و صدا و بدون داستان به همه سریالها ، فیلم و برنامه ها رسیدگی میشه ... و دیگه نیازی نیست که "درخواست فیلم و سریال" پاش تو تاپیک "نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران" باز بشه ... به نظرتون منطقی نیست آیا ؟
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 4 Parsis, Sepehr90, Mr.Pr, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.54%

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    15  
    تشکر شده
    73  

نقل قولmamad092 نوشته است:
    نقل قولalexiv نوشته است:
    سلام

موفق باشید

سلام ... فکر میکنم داستان این پست شما منتهای تشکر و لینچ و اینجور مسائل یه درخواست تی وی شو و برنامه ی تلویزیونی هست پس چرا جایی که برای اینجور درخواستها ایجاد شده درخواست نمیدید !؟ خیلی مشخص و معلوم گوشه سمت راست سایت برای شما کاربران خیلی قدیمی یه آپشنی گذاشتیم به اسم درخواست فیلم و سریال که لینک IMDB میدید و میبینید که توی لیست هست یا نیست یا اگر کسی درخواست داده در چه پروسه ای ... خیلی بی سر و صدا و بدون داستان به همه سریالها ، فیلم و برنامه ها رسیدگی میشه ... و دیگه نیازی نیست که "درخواست فیلم و سریال" پاش تو تاپیک "نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران" باز بشه ... به نظرتون منطقی نیست آیا ؟

اولا من این پست رو برای چناب عالی مسول تریلر نداشتم برای مدیر سایت نوشتم دوما شما که نمیدونی حتی لیچ چیه بهش میگی لینچ لطفا دخالت نکن سوما این شو رو به عنوان نمونه گذاشتم.

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13301  
    تشکر شده
    58533  

نقل قولalexiv نوشته است:
    نقل قولmamad092 نوشته است:
    نقل قولalexiv نوشته است:
    سلام

موفق باشید

اولا من این پست رو برای چناب عالی مسول تریلر نداشتم برای مدیر سایت نوشتم دوما شما که نمیدونی حتی لیچ چیه بهش میگی لینچ لطفا دخالت نکن سوما این شو رو به عنوان نمونه گذاشتم.

سلام

طبق گفته های مسئول تریلر که قصد راهنمایی شما را داشتند، در این تاپیک و هیچ تاپیک دیگر به درخواست ها رسیدگی نمی شود و فقط از صفحه مربوطه میتوانید درخواست را ثبت نمایید تا در فرصت مقتضی و با در نظر گرفتن شرایط، تیم مدیریتی نسبت به رسیدگی به آن اقدام نماید.

موفق باشید
    برای نویسنده این مطلب TiTaN تشکر کننده ها: 6 Parsis, Sepehr90, benz1372, mamad092, opeth1h, Sepehr_Ai
    رتبه: 0.81%
    **** آیا میدانید در سرور VIP سایت بیش از 1900 سریال بدون کوچک ترین نقص وجود دارد؟ ****
    E-Mail : dj_mohammad_fh12@yahoo.com                    My Yahoo! ID : dj_mohammad_fh12

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
    رو عکس بالا کلیک کنید تا لاست رو ببینید!
          ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲

تبليغات تبليغات

15. آوتار

کاربر سه ستاره
    کاربر سه ستاره

عنوان کاربر
    کاربر سه ستاره 
    تشکر کرده
    301  
    تشکر شده
    336  

سلام و عرض ادب..  اوایل تمامی فیلم ها در انجمن تایپیک داشت..یعنی تو صفحه فیلم زیر قسمت دانلود و اینا یه قسمت بود برای بحث و فلان ...که توش هم کاور فیلم ها بود.هم آیکون و هم نقد و...

الان از هر ده فیلم جدید شاید یکیش داشته باشه....شاید دلیلش بالا بودن حجم فیلم ها باشه ..در هر صورت انتقادی اگر شد نه برای تخریب بلکه برای بالا بردن کیفیت سایت خوبمون بود که چندین ساله مهمانش هستیم.مرسی

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد